×

AGROTURYSTYKA - WYPOCZYNEK CHATA POD ŻURAWIEM Nowy Tomyśl

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego we wsi Glinno położonej na skraju Nowego Tomyśla - 5 km od zjazdu z autostrady A2 (średni czas dojazdu z Poznania około 30 minut). Wokół jest dużo przestrzeni i zieleni.
Świeże powietrze, cisza i spokój pozwala na pełny wypoczynek. Sąsiedztwo lasów sosnowych stwarza idealne warunki do długich spacerów, wycieczek rowerowych lub wyjazdów bryczką w teren.

Zagroda utrzymana jest w XIX wiecznym stylu. Dom drewniany o dwustuletniej historii, w którym oferujemy dwa pokoje gościnne z łazienką: jeden 5 osobowy, a drugi 2 osobowy. Ponad to dysponujemy polem namiotowym z możliwością postawienia przyczepy campingowej. W kompleksie budynków znajduje się między innymi sala biesiadna przeznaczona do organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń na 100 osób oraz stajnie z hotelem dla koni wierzchowych.

Dla miłośników wędkarstwa oferujemy staw hodowlany. W malowniczym otoczeniu znajduje się miejsce wyznaczone na ognisko i gril.

Gwarantujemy wspaniały wypoczynek, z dala od zgiełku zatłoczonych miast oraz smaczne
wiejskie jedzenie.

Gospodarze zapraszają na:

1. Imprezy rekreacyjne: - pikniki rodzinne przy ognisku i grilu, - przejażdżki terenowe bryczką, wozami, - grzybobranie, jagody, - wędkowanie w stawie hodowlanym, - wycieczki krajoznawcze piesze i rowerowe z przewodnikiem, - zimą polecamy kuligi duktami leśnymi zakończone ogniskiem i wspaniałą zabawą, - gry i zabawy rekreacyjne dla dzieci i dorosłych, - bezpośredni kontakt z zwierzętami gospodarskimi, - program pobytu możemy dopasować do indywidualnych potrzeb.

2. Imprezy okolicznościowe: - spotkania integracyjne dla zakładów pracy, - spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, - zjazdy rodzinne, - uroczystości weselne i komunijne z pełną obsługą, - inne uroczystości i spotkania według indywidualnych potrzeb.

3. Dla miłośników koni: - naukę powożenia bryczką pod nadzorem doświadczonego instruktora, - nauka jazdy konnej pod nadzorem doświadczonego instruktora, - całoroczny hotel dla koni wierzchowych z pełną fachową obsługą, - doradztwo i pomoc przy zakupie koni wierzchowych, - konne wycieczki terenowe z przewodnikiem. - inne usługi zlecone.

Nasze gospodarstwo stoi otworem dla państwa przez cały rok. Zapraszamy!

Glinno 137, Nowy Tomyśl (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie