×

Agroturystyka Wierzbowy Zakątek Lubocino k. Dębek

 • W celu podania dokładnych cen prosimy podaj dokładną datę wyjazdu!
 • Bez wyżywienia
Żeby zobaczyć ceny i dostępności, prosimy o podanie dokładnej daty podróży
Cena na podstawie najlepszych ofert z następnych 90 dni.
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • Bezpłatny parking
 • Darmowe WIFI
 • Bezpłatne wifi, herbata, kawa
 • 5 pokoi, 12 miejsc
 • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Idealny dla rodzin z dziećmi

Lubocino to wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, pomiędzy dwoma jeziorami, Dobrym i Żarnowieckim.

Kaszuby są jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie można poczuć prawdziwą naturę, usłyszeć śpiew ptaków nacieszyć się pięknym widokiem przyrody.

Wybierając pobyt u nas z pewnością się nie zawiedziesz. Malowniczy rejon, otoczony polami, łąkami i lasami to idealne miejsce na spędzenie urlopu z rodziną i przyjaciółmi. Tu odpoczniesz od miejskiego gwaru, znajdziesz wytchnienie od codziennego pędu, zaznasz ciszy, spokoju, oraz nabierzesz energii, w pełni oddając się urokom spokojnego życia wiejskiego.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 12 komfortowych miejsc noclegowych w pięciu sypialniach z tv z pełni wyposażoną kuchnią z przestronnym salonem o łącznej powierzchni około 170m2.

Idealne miejsce na weekend, wakacje, ferie oraz spotkania okolicznościowe i integracyjne.

Pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach. Na dole znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, duży salon z jadalnią oraz w pełni wyposażona kuchnia (dwie lodówki, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, zmywarka, czajnik oraz wszystkie niezbędne naczynia. Możliwość korzystania również z pralki i suszarki). Na piętrze dwu oraz cztero osobowa sypialnia.

Apartament znajduje się na ogrodzonej posesji z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Atrakcje:

*Ogród - wokół apartamentu rozprzestrzenia się duży, zadbany ogród z miejscem na grilla i ognisko.

*Możliwość wypożyczalnia rowerów - W pobliżu liczne ścieżki rowerowe z pięknymi widokami, które szczerze polecamy.

*Las - idealnie miejsce na spacery, poranny jogging oraz nordic walking.

Późnym latem, wiosną i jesienią zachęcamy do wypraw na grzyby, których w naszych lasach nie brakuje.

*Sauna - Na relaks i odprężenie proponujemy wizytę w saunie.

Dla młodszych Gości przygotowaliśmy:

-Trampolinę

-badmintona

-gry planszowe

Okolica:

*Stadnina Koni- Klub jeździecki (Karlikowo 1,5km)

*Jezioro Dobre (3km)

*Jezioro Żarnowieckie (7km)

*Kompleks Turystyczno – Rekreacyjny Kaszubskie Oko (10km)

*Skansen oraz Stolemowa Grota w Nadolu (7km)

*Przystań wodna w Nadolu (7km) - idealne miejsce dla amatorów wędkarstwa i sportów wodnych.

*Park Linowy w Dębkach (16km)

*Zamek i muzeum w Krokowej (5km)

*Spływy kajakowe (Jezioro Żarnowieckie- Dębki)

*Kryta pływalnia (Gniewino 15km)

*Aqua Park (Reda 27km

Lubocino to idealna baza wypadowa, w pobliżu Jastrzębia Góra, Władysławowo, Puck, Karwia, Dębki oraz Trójmiasto.

Polecamy pobliskie restauracje :

Restauracja Nadolanka (Nadole 13km)

Restauracja Zamek Krokowa (Krokowa 8 km)

Restauracja Stolemowa Grota (Nadole 13km)

Pizzeria La Bamba (Krokowa 8km)
Opłaty dodatkowe:

* Kaucja w wysokości 500zł
* Opłata za końcowe sprzątanie 200/250zł w zależności od ilości osób

* sauna- 250zł/3h (jednorazowo)
* balia -250 zł/doba

Minimalny okres wynajmu 3 doby.

Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00 a kończy o 11:00 dnia następnego (możliwa elastyczność w razie możliwości kalendarza wynajmu).

Okres świąteczny, Noworoczny oraz długie weekendy są ustalane indywidualnie w zależności od terminu, długości pobytu i ilości osób.

W celu otrzymania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.

REGULAMIN OBIEKTU

1 Apartament/ Pokój wynajmowany jest na doby. Doba w obiekcie trwa od godziny 16.00 do godziny 11.00.

2 Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość apartamentu/pokoju powinien zgłosić Gospodarzowi do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju/apartamentu. Obiekt uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.

3 Gość Apartamentu nie może przekazywać pokoju innym osobom nawet jeśli nie upłynął okres za, który uiścił należną opłatę.

4 W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30% kwoty pobytu. Osobom nie posiadającym rezerwacji oraz niniejszej wpłaty nie gwarantujemy zakwaterowania.

Zadatek nie podlega zwrotowi. Rezerwację można przesunąć na inny dogodny termin (w miarę dostępności miejsc noclegowych) w przypadku rezygnacji do 21 dni przed planowanym przyjazdem.

Nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.

5 Goście zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, osoba meldująca się ma obowiązek okazać dokument tożsamości z fotografią. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych Gości naszego obiektu.

6 W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach od 22:00 do 6:00 rano. W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające z usług obiektu, mają obowiązek zachowywać się w taki sposób aby nie zakłócać spokoju innych Gości.

7 Na terenie „Wierzbowego Zakątka” mogą przebywać wyłącznie osoby mające rezerwacje i wykupiony pobyt.

8 Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju Goście zostaną obciążeni kosztami naprawy.

9 Gospodarz może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin wyrządzając szkodę w lokalu, albo szkodę na osobie Gości, pracowników lub innych osób przebywających w obiekcie, albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie obiektu. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań Właściciela, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu obiektu.

10 W przypadku zagubienia lub zniszczenia klucza Gość ponosi odpowiedzialność materialną w kwocie 50 zł. W momencie przekazania klucza do pokoju/apartamentu stają się Państwo jego gospodarzami.

11 Sprzątanie pokoi w trakcie pobytu ,odbywa się odpłatnie na życzenie Gościa. W tym celu należy to zgłosić gospodarzowi.

12 Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i używania ognia otwartego w innym miejscu niż do tego wyznaczone. Wywołanie fałszywego alarmu przeciwpożarowego wiąże się z przybyciem straży pożarnej i karą pieniężną.

13 Apartament "Wierzbowy Zakątek" świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich gospodarzowi obiektu, co umożliwi natychmiastową reakcję. Reklamacje składane w dniu wykwaterowania nie będą rozpatrywane. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas niezależnych np. przerwy w dostawie wody lub prądu.

14 Obiekt ma obowiązek zapewnić: warunki pełnego i nie skrępowanego wypoczynku Gościa, profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie świadczonych usług. Wykonanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gościa, a w jego obecności tylko wówczas gdy wyrazi takie życzenie. W przypadku wystąpienia usterek, które nie będą mogły być usunięte, Właściciel dołoży starań, aby w miarę posiadanych możliwości zamienić pokój lub w inny sposób załagodzić niedogodności.

15 Miejsca postojowe na posesji są monitorowane, niestrzeżone i wolne od opłat. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu czy też innego pojazdu należącego do Gościa.

16 W obiekcie zabronione jest: *zabieranie ręczników pokojowych, szlafroków oraz kocy poza teren Apartamentu, *zakłócanie spokoju (np. odtwarzanie lub wykonywanie głośnej muzyki bez zgody Właściciela), wprowadzanie zwierząt na teren obiektu, *zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite.

17 Jeśli nastąpi rażące naruszenie spokoju i porządku - Właściciel ma prawo wezwać organy porządkowe.

18 Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu będą zobowiązane do niezwłocznego opuszczenia obiektu oraz do uregulowania należności za wykorzystane usługi.

19 Dzieci przebywające na terenie posesji, w szczególności podczas korzystania z placu zabaw, powinny być pod opieką osób dorosłych i na ich wyłączna odpowiedzialność.

20 Nie przyjmujemy osób nieletnich i grup młodzieżowych, jest to możliwe jedynie pod opieką osób dorosłych.

21 Za rzeczy wartościowe i pieniądze pozostawione w apartamencie jak i na całym terenie "Wierzbowego Zakątka" nie ponosimy odpowiedzialności.

22 Zabrania się rozpalania grilla i ogniska w innych miejscach niż do tego wyznaczone.

23 Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowywane będą przez miesiąc, a następnie zniszczone.

24 W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna w kwocie 500zł. (Zwrot kaucji następuje w ciągu 5 dni roboczych na podany rachunek bankowy.)
25  Organizowanie wieczorów kawalerskich oraz panieńskich w obiekcie może być tylko po wcześniejszym uzgodnieniu i za zgodą właściciela.

gospodarstwo Lubocino 11, 84-110 Lubocino (Polska)

Nazywam się Agnieszka, dziękuję, że jesteś na Nocowanie & Noclegi! Wybierz termin wyjazdu, następnie kliknij przycisk "Rezerwacja" , to zajmie tylko 2 minuty.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszam do kontaktu: info@noclegi.pl

- informacje o pokojach

 • Bez wyżywienia
Żeby zobaczyć ceny i dostępności, prosimy o podanie dokładnej daty podróży
Apartament 14-osobowy Executive Tourist z 5 pomieszczeniami sypialnianymi Apartament 14-osobowy Executive Tourist z 5 pomieszczeniami sypialnianymi
może pomieścić maksymalnie 14 osób
 • 170 m2 bardzo duży
 • 5 sypialni
 • WIFI
 • Lodówka
szczegóły
10
Doskonały
(na podstawie 1 opinii)
100%
 • Personel:
  10
 • Czystość:
  10
 • Cena/Wartość:
  10
 • Komfort:
  10
 • Usługi:
  10
 • Dostępność:
  10
Ocena 10
"Spedzilismy weekend w Wierzbowym Zakatku. W sumie bylo nas 10 doroslych i dwojka dzieci. Dom jest bardzo komfortowy, jest piekny duzy stol, przy ktorym wszyscy wspolnie biesiadowalismy. Kuchnia jest swietnie i bardzo nowoczesnie wyposarzona, niczego nie brakowalo. Pokoje sa nowoczesnie wyposazone, z wygodnymi lozkami i ze wzgledu na przystronnosc umozliwiaja wyciszenie, gdy sie nie chce w grupie spedzac czasu. Teren wokol domu to piekny ogrod z ogromnym placem zabaw dla dzieci, z miejscem na ognisko, ze stolem do biesiad pod stara wisnia i grillem. Cisza, spokoj😊 Wlasciciele bardzo mili, pomocni, kontakt rewelacyjny. Na pewno kiedys znowu tu przyjedziemy😊 Jest malo takich cudownych miejsc jak Wierzbowy Zakatek😊 goraco polecam!"
Eliza Wiercinska - wyjazd grupowy (13 os.)
na podstawie 3 dni
8 miesięcy temu
Parkowanie, podróż
 • Własny parking (5 sztzamknięty, parkin pod nadzorem kamer)

Internet
 • Internet, WIFI

Wypoczynek, rekreacja
 • Jazda konna (w odległości 2 km), Pływalnia (w odległości 7 km), Łowienie ryb (w odległości 7 km), Bowling (w odległości 7 km), Turystyczne możliwości

Charakterystyka miejsca
 • Altanka, Ogród, Przechowalnia rowerów, Żelazko

Wyżywienie
 • Możliwość skorzystania z grilla (bezpłatny węgiel drzewny)

usługi dla dzieci
 • Możliwość podgrzania pokarmu dla niemowląt, Trampolina, Zabawki dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci

 • 2 km Przystanek autobusów międzymiastowych
Zameldowanie
16:00 - 11:00
Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
Wymeldowanie
do 11:00
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
Gotówka
Koszt sprzątania
300 
Podatek turystyczny
Bez opłat
Kaucja
Podczas zameldowania, goście są zobowiązani do zapłaty kaucji w wysokości 500 zł. Kaucja zostaje zwrócona w całości przy wymeldowaniu (jeśli gospodarz nie zgłosi żadnych szkód).
Koszt energii
W zależności od zużycia, mogą być naliczane dodatkowe opłaty.