×

Agroturystyka Uwes Pommernhof Czaplinek

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Uwes Pommernhof  jest starannie odrestaurowanym dworkiem agroturystycznym  nad brzegiem jeziora Nawsie, na skraju Lasów Krajeńskich. Leży  w miejscowości Psie Głowy, 6 km na południe od Czaplinka,  turystycznej mekki regionu nad olbrzymim jeziorem Drawskim. 

Zakwaterowanie w stylowym, dwupoziomowym apartamencie. Na  dole w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia oraz łazienka.  Na  górze pokój dzienny i pięć miejsc noclegowych.  

Podziwiaj panoramę lasów i jeziora w dole!  Zarzuć wędkę z prywatnego pomostu lub wybierz się na małą przejażdżkę po jeziorze w przycumowanej obok łódce!

Apartament całoroczny, pościel, wszystkie wygody nowoczesnego życia.

Odkryj wielki sekret - krasę pojezierza Drawskiego także w zimie!  Podziwiaj majestatyczne pokryte śniegiem sosny na narciarskiej eskapadzie poprzez cichy, pokryty białym puchem krajobraz. Pojeździj na łyżwach po zamarzniętych jeziorach!

A potem delektuj się szklanką koniaku w cieple Twojego  zacisznego apartamentu, gdy dzieci po dotlenieniu się surfują sobie nieco po internecie, czy też śledzą przygody Kaczora Donalda na satelitarnej TV.

Serdecznie zapraszamy!

Psie Głowy 12, Czaplinek (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie