×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Słupsk:

AGROTURYSTYKA Strzelinko Słupsk

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Strzelinko, mała wioska w okolicy Ustki w położona jest w malowniczym otoczeniu lasu, przez który przepływa rzeka Słupia z łowiskami troci i łososia.

Przy gospodarstwie agroturystycznym przebiega żółty szlak Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Teren wokół gospodarstwa latem sprzyja spacerom, przejażdżkom rowerowym, spływom kajakowym a zimą narciarstwu biegowemu oraz wędkowaniu o każdej porze roku.

Gospodarze oganizują wieczorne biesiady przy ognisku i grillu.

Z gospodarstwa do magicznego miejsca prowadzi leśny wąwóz. W ciągu 5 minut znajdujesz się w czarodziejskiej krainie, gdzie możesz poluzować wodze swojej fantazji.

Do wynajmowanej części, która znajduje się na piętrze domu, prowadzi osobne, niekrępujące wejście. Do dyspozycji gości jest 100-metrowy apartament z trzema sypialniami, dwiema łazienkami, salonikiem z aneksem kuchennym i tarasem z meblami ogrodowymi.
Meble plażowe (leżaki, krzesełka, parasol, parawan), rowery. Apartament przeznaczony jest maksymalnie dla 13 osób. Istnieje możliwość wynajęcia odrębnie pokoi 2, 3 i 4 osobowego.

Na 30-arowym, ogrodzonym terenie znajduje się kącik zabaw dla dzieci, boisko, oczko wodne, pergola z grillem i miejscem na ognisko oraz parking.

Strzelinko 19 b, Słupsk (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie