×

Agroturystyka Siedlisko Blanki Lidzbark Warmiński

Zapytaj o cenę i dostępność
od 120 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Agroturystyka Siedlisko Blanki to ekskluzywne i butikowe miejsce w stylu prowansalskiej posiadłości położone nad malowniczym jeziorem Blanki w okolicach Lidzbarka Warmińskiego (13 km) oraz Olsztyna ( 58 km). 60 hektarowe ceryfikowane gospodarstwo ekologiczne usytuowane jest w wyszukanym miejscu, które można określić jako perłę Mazur, spokojnej i malowniczej, z dala od miasta, w sercu mazurskiej przyrody. Duża ilość jezior, stawów,
bujna roślinność i niewielka ilość mieszkańców przyciąga różnorodne ptactwo i dziką zwierzynę. Regularnie słychać klekot bocianów, rechot żab i śpiew żurawi.
Bliskość natury działa bardzo kojąco na zmysły.

Siedlisko Blanki to także pasja poznawania świata, fascynacja sztuką, dobrą kuchnią, ideą Slow life oraz miłością do piękna i sportu.

Siedlisko Blanki oferując jedynie 4 kameralne  przestronne apartamenty z odrębnymi wejściami gwarantuje Państwu intymność, spokój i swobodę. Wnętrza domu urządzonego z ujmującą prostotą w stylu francuskiej, wiejskiej posiadłości mają wiele znamion luksusu. Dodatkowym atutem oprócz starannie dobranych dodatków, mebli oraz kominków, jest także imponująca kolekcja obrazów znanych polskich i zagranicznych malarzy oraz starych perskich dywanów.

Każdy z apartamentów jest inny i unikatowy, ma swoją niepowtarzalną atmosferę, elegancki wystrój w postaci starannie dobranych dodatków, mebli oraz kominków, imponującej kolekcji obrazów znanych polskich i zagranicznych malarzy oraz starych perskich dywanów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy następujące apartamenty:

• Henri Matisse – 50 m2
• Amedeo Modigliani – 50 m2
• Henri de Toulouse-Lautrec – 100 m2
• Pablo Picasso – 150 m2

Istnieje możliwość indywidualnego wynajęcia całego obiektu na wyłączność.

Na życzenie korzystać można także z kreatywności prywatnego kucharza, który przygotuje lokalne specjały, opiekunki dla dziecka oraz pokojówki.

Zadaszona jadalnia na powietrzu zbudowana została z myślą o miłym spędzeniu czasu nie tylko w letnie wieczory ale również w ciągu dnia, a nawet w dni kiedy pada deszcz.
Wygląda jak duża jadalnia z wielkim stołem, grillem z kamiennym blatem, przy którym stojąc i popijając drinka można podziwiać widok na jezioro. Dzieci mają do swojej dyspozycji plac zabaw, a latem mogą korzystać z basenu.

Siedlisko Blanki to kwintesencja natury, cisza, intymność i wspaniała kuchnia. To miejsce które na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Blanki 46 , Lidzbark Warmiński (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)