×

Agroturystyka R.S. Myszczyńscy - Serwy

Rezerwacje grupowe:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w samym centrum Puszczy Augustowskiej w miejscowości Serwy nad jeziorem o tej samej nazwie. Gospodarstwo znajduje się na dużym ogrodzonym placu posiadającym własną linię brzegową. Jest pomost z którego można łowić ryby, kąpielisko oraz przygotowane miejsce na ognisko i grila. Do dyspozycji są także łódki oraz kajaki.

Na jeziorze Serwy znajdują się trzy wyspy na jednej z nich jest stanica wodna PTTK a na drugiej rezerwat kormoranów. Jezioro połączone jest z kanałem Augustowskim i leży między innymi na szlaku kajakarskim dla ciekawych jest swojego rodzaju zasileniem dla kanału Augustowskiego z racji wyższego położenia nad poziomem morza.
Na działce znajduje się murowany dom z pokojami oraz drewniane domki letniskowe z łazienką i własna kuchnią do tego pełne wyposażenie niezbędne do zorganizowania sobie posiłku.

Okolica jest bardzo malownicza i dla lubiących wycieczki znajdzie się wiele atrakcji do zwiedzania. Posiadamy także rowery na których można pokonywać wielokilometrowe trasy rowerowe a jest gdzie pojeździć. Okolica jest w zasadzie dla lubiących ciszę i spokój dla których obcowanie z naturą i świeżym powietrzem to podstawa by mile spędzić czas.

Co roku w serwach odbywają się szanty więc dla osób lubiących bawić się przy takiej muzyce będzie to na pewno nie lada atrakcja a okoliczne lasy co roku są obfite w grzyby, jagody i poziomki.

Serwy 24 , Serwy (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie