×

AGROTURYSTYKA POD WIERZBĄ Biesowo

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Mieszkamy w malowniczo położonej miejscowości Biesowo na Mazurach. Miejscowość ta zajęła I miejsce jako najpiękniejsza wieś w Polsce . Miejsce wprost wymarzone dla osób pragnących spędzić urlop wśród lasów, jezior a przede wszystkim z dala od zgiełku wielkich miast.

Przygotowaliśmy dla naszych gości pokoje 2 i 4 osobowe, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka, WC, TV . Na zewnątrz znajduje się duży ogród owocowy z oczkiem wodnym, grillem, miejscem na ognisko oraz parkingiem.

Cena za dobę 25 zł za osobę dorosłą, dzieci 10 zł.

Najbliższe jezioro znajduje się 1 km od naszego obiektu a w zasięgu wzroku – las. W pobliskim gospodarstwie istnieje możliwość nauki jazdy konnej, przejazdy bryczką a w okresie zimowym kuligi.

Miejsca , które warto zobaczyć a znajdują się w pobliżu to Kwatera Hitlera w Gierłoży, piękny Kościół i koncerty organowe w Świętej Lipce, Piknik Country w Mrągowie, Zamek w Kętrzynie, Reszlu, Lidzbarku Warmińskim i Sorkwitach.

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie zarówno Ci, którzy chcą poleniuchować nad brzegiem jeziora jak i Ci, którzy wolą bardziej aktywny wypoczynek.

Obiekt całoroczny.

Biesowo 6 , Biesowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)