×

Agroturystyka "Pod Skałą" Lesko

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 31 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do naszego domu, położonego w miejscowości Manasterzec, w okolicy Leska i Sanoka, na wczasy o każdej porze roku, w gronie rodzinnym, na weekendy z przyjaciółmi lub samotną przygodę z Bieszczadzką przyrodą.

Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących wypoczynku w spokoju i ciszy, a także przodowników aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury. Gospodarstwo oferuje Państwu duży ogród z oczkiem wodnym, otoczony lasami. To znakomite miejsce do naładowania akumulatorów wyładowanych życiem w ciągłym biegu. Najmłodsi natomiast mogą cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu w ogrodzie, lub na szkolnym placu zabaw zbudowanym tuż obok domu.

Mamy do zaoferowania 6 miejsc noclegowych w 3 przytulnych, 2-osobowych pokojach: niebieskim, zielonym oraz pomarańczowym. Dla naszych Gosci zagospodarowaliśmy całe piętro z osobnym wejściem, tarasem, przestronną kuchnią i łazienką.

Za dnia polecamy zwiedzanie okolic, wycieczki górskie i rowerowe, wędkarstwo, grzybobranie a w upalne dni ochłodzi i orzeźwi wycieczka nad rzekę San lub nad Jezioro Solińskie. Wieczorem natomiast zachęcamy do grillowania lub siedzenia przy ognisku w towarzystwie gwieździstego nieba, szumu drzew, cykających świerszczy i rechoczących żab. Atrakcji nie zabraknie także zimą. Bieszczady dysponują wieloma wyciągami narciarskimi, niedaleko jest także lodowisko kryte i tor lodowy, a na posesji zachęcamy zarówno tych starszych jak i najmłodszych do zabaw śnieżnych.

Manasterzec 18 , Lesko (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)