×

Agroturystyka Pod Lipą Iwaniska

Zapytaj o cenę i dostępność
od 74 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do gospodarstwa "Pod Lipą". Obiekt położony jest w niewielkiej i spokojnej miejscowości w województwie świętokrzyskim, w otoczeniu lasów, z dala od głównych dróg. Domek, który oddajemy do Państwa dyspozycji zatopiony jest w zieleni ogrodu gospodyni i rosnących wzdłuż całej miejscowości stuletnich lip. Piękne okolice: pasmo Gór Świętokrzyskich, ruiny XVII- wiecznego zamku Krzyżtopór, podworski park w Plancie są gwarantem wyłącznie pozytywnych doznań jakie niesie ze sobą pobyt w naszych progach.

Oferujemy noclegi w wolnostojącym, drewnianym domu, który w sezonie turystycznym znajduje się w otoczeniu mnóstwa kwiatów i drzew. W ogrodzie obok domku stoi altana – doskonała na poranną kawę i wieczorne grillowanie. Przed domem jest miejsce do zabawy dla dzieci. Latem istnieje możliwość rozłożenia pompowanych basenów. W Plancie znajduje się podworski park – świetnie nadający się do wieczornych spacerów czy porannego joggingu. Lipową aleją można dotrzeć do ruin zamku Krzyżtopór w Ujeździe (możliwość korzystania z rowerów). Latem gospodarstwo zachęca owocami i ziołami, jesienią smakowitymi winogronami. Zimą w naszych progach chętnie gościmy miłośników białego szaleństwa, którzy odwiedzają stok narciarski w pobliskich Konarach. Agroturystyka jest przyjazna zwierzętom. Zapraszamy gości również z ulubionymi czworonogami.

Nasze gospodarstwo zostało nagrodzone III miejscem w konkursie "Piękne i Bezpieczne Gospodarstwo Agroturystyczne 2011" na szczeblu wojewódzkim.

Serdecznie zapraszamy!

Planta 28, Iwaniska (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Iwaniska: