×

Agroturystyka OSTRO - VITA Dąbrówno

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo jest członkiem ZLOT (Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna) oraz Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego. Od 2005 roku "OSTRO-VITA" posiada rekomendację Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne".

Możemy gościć 12 osób (max.15 osób). Do dyspozycji gości posiadamy 5 pokoi. Dwa pokoje z własnymi łazienkami. Do pozostałych pokoi - łazienka na dwa pokoje. W jednym z pokoi dodatkowo węzeł sanitarny - WC + umywalka. Pokoje są 2-osobowe z możliwością dostawki.

Do dyspozycji gości plac zabaw dla dzieci: piaskownica, brodzik, huśtawka. Na terenie gospodarstwa staw - z łódką i kajakiem. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru. Dla gości przygotowano miejsce na ognisko i grill. Na niepogodę proponujemy książkę albo film z dość obszernej filmoteki. Proponujemy także saunę.

Na życzenie gości podajemy posiłki. W miarę możliwości możemy przygotować specjalnie ustalone posiłki: obaidy, kolacje, obiadokolacje. W takich przypadkach ceny ustalamy indywidualnie.

Ostrowite 6, Dąbrówno (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie