×

Agroturystyka Malinowy Chruśniak Bisztynek

Zapytaj o cenę i dostępność
od 64 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego Łędławki - mała wioska Warmińsko-Mazurska rozrzucona wśród pól i łąk, w pobliżu Bisztynka - małego, malowniczego i lekko uśpionego miasteczka, w którym czas i tempo życia znacznie spowalniają. Przyjeżdżając tutaj można na chwilę uciec od wymagających i napastliwych szefów oraz wszechobecnych reklam, polityków i celebrytów - którzy dziś są, a jutro ich nie ma.

Nasze gospodarstwo to stuletnie zabudowania wiejskie – folwarczne. Wokoło pola i lasy, cisza i spokój – no, może nie licząc mnóstwa ćwierkających ptaków, które można usłyszeć zaraz po przebudzeniu wychodząc do ogrodu, lub otwierając okno (to dla bardziej leniwych). Idealna cisza i spokój - najbliższy sąsiad ok.1,5 km. Typ zabudowy jest bardzo charakterystyczny dla wsi warmińsko – mazurskiej. W skład zabudowań wchodzą trzy piękne stare budynki oraz fantastyczna olbrzymia stodoła – udało nam się wyremontować dom oraz jeden z budynków – trzeci jest dla zwierzaków, które trzymamy w swoim gospodarstwie.

Wszystkie pokoje są z łazienkami – remontując staraliśmy się zachować prosty wiejski klimat. W pokojach nie znajdziecie państwo hotelowych luksusów, natomiast jest tam wszystko co niezbędne do udanego pobytu – proste, specjalnie zamawiane meble ozdobione malunkami, ręcznie robione serwety… I to, o co my, gospodarze, staramy się szczególnie dbać: miły, uroczy klimat i dobra atmosfera by jak najlepiej mogli Państwo odpocząć.

Łędławki 15, Bisztynek (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Bisztynek: