×

Agroturystyka Forteca Dzierżoniów

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Forteca jest niczym oaza dla podróżującego usytuowana wśród malowniczych pól z rozciągającą się panoramą Gór Sowich z jednej strony i z wyławiającą się Górą Ślężą z drugiej. Obszar gospodarstwa stanowi 5 ha w tym staw w centralnej części o
powierzchni 2,2 ha.

Na terenie Agroturystyki Forteca znajduje się restauracja z domowym jadłem w niezapomnianym sielskim klimacie malarstwa, muzyki, rękodzieła. Nieodparty urok
Fortecy polega na tym, że zapewnia ona schronienie przed presją miejskiego życia. Jednocześnie kojarzy się ze zwykłymi przyjemnościami: relaksem i swobodą.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje wyposażone w łazienkę, TV oraz z
widokiem na Góry Sowie.

Pokoje zaprojektowane są w zabudowie parterowej o charakterze motelowym, każdy z oddzielnym wejściem oraz małym tarasem z ogródkiem. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu w pobliżu wejścia do każdego z pokojów.

GRILL & WĘDZARNIA

To niemalże 3metrowa solidna budowla ze starej, klinkierowej cegły i kamienia łupanego.
To tutaj odbywają się liczne imprezy biesiadne przy akompaniamencie grillowanych karkówek, kiełbasek, pieczonych udek zakrapianych czerwonym winem, piwem czy też innymi trunkami. W sąsiadującej wędzarni sporządzamy smakowite pstrągi, karpie oraz mięsiwa na świąteczny stół przy udziale palonego drewna czereśniowego.

ROWERY WODNE

Dwu i trzy osobowe rowery wodne to nasza dodatkowa atrakcja dla miłośników sportów wodnych. Przed skorzystaniem z rowerów wodnych proszę zapoznać się z regulaminem wypożyczali rowerów wodnych Forteca. W okresie letnim nieopodal restauracji rozłożone są parasole, tak aby nasi goście mogli delektować się konsumpcją dań restauracji Forteca na świeżym powietrzu.

DREWNIANA ALTANA

Jest miejscem dla zespołów muzycznych w czasie organizowania imprez z muzyką na żywo. W dni powszednie altana jest również miejscem na kawę z domową szarlotką jak i inne specjały naszej kuchni.

DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Polecamy ogrodzony plac zabaw, gdzie przy kojącym śpiewie ptaków i rechotaniu żabek w sąsiadującym stawie połączyć zabawę dzieci z konsumpcją dla dorosłych Dodatkowo w naszym pawilonie letniskowym najmłodsi mogą skorzystać z trampoliny. Znajduje się tam też stół do ping ponga.

GALERIA OBRAZÓW

Forteca to możliwość obcowania ze sztuką o różnej tematyce z przewagą prac wykonywanych techniką olejną oraz grafik. W przedstawianej sztuce plastycznej
dominują pejzaże, scenki rodzajowe, martwa natura. Zobaczycie też jak artyści
widzą Fortecę w różnych porach roku. Istnieje możliwość zakupu wystawionych
prac lub zamówienie obrazu na dowolny temat. W sprzedaży posiadamy także
kryształy firmy Julia oraz ceramikę Bolesławiec.

Uciechów, ul. Wrocławska 12, Dzierżoniów (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Wypożyczenie łódki

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie