×

Agroturystyka "Calineczka" Milówka

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Agroturystyka "Calineczka" znajduje się w Szarem - malowniczo położonej wsi u podnóża Baraniej Góry, na lekkim wzniesieniu ok 1,5 km od centrum Milówki, 10 km od Zwardonia - przejścia granicznego ze Słowacją oraz 15 km od granicy z Czechami.

Milówka położona jest na wysokości 460 m n.p.m. pomiędzy stokami pasma Babiej Góry w Beskidzie Śląskim, a grzbietami Beskidu Żywieckiego, w malowniczej dolinie Soły.

Miły Gościu jeśli szukasz ciszy i spokoju, zieleni bez ograniczeń, śpiewu ptaków o każdej porze dnia i nocy wieczorów w otoczeniu świetlików pod rozgwieżdżonym niebem. TUTAJ TO ZNAJDZIESZ!!

Miejsce piękne o każdej porze roku – bajkowe krajobrazy zimą, soczysta zieleń wiosną, orzeźwiajacy cień w upalne letnie dni, barwna jesień...rewelacyjna baza wypadowa, skąd można wyprawiać się na szlaki i gdzie można szybko wrócić na wypoczynek po wszelkiej aktywności, ale też miło spędzić czas "na miejscu". Bliskość "atrakcji" różnego rodzaju nie pozwoli nikomu na nudę!

Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi - dla milusińskich posiadamy ogromną ilość różnorodnych sprzętów (łóżeczko, wózki, wanienki, huśtawki, piaskownica i mnóstwo zabawek) oraz ogromny, zielony teren do zabawy dorośli mogą grillować, palić ogniska,
grać w piłkę, jeździć na rowerze, gospodarze zapewnią chętnym liczne rozrywki, np. gry terenowe i góralską kapelę do ogniska pyszne, domowe jedzenie na dopieszczenie
zmysłów z całkowicie ekologicznych produktów i miejscowych przysmaków
(świeży "swojski" nabiał i warzywa, owoce lasu, świeże wędzonki).

Szare 237 , Milówka (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)