×

Agroturystyka BOCIANIÓWKA Baranów Sandomierski

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy wszystkich do Bocianówki w Baranowie Sandomierskim. W gospodarstwie do dyspozycji Gości oddajemy dwa stylowo urządzone domy. Dla Państwa wygody na terenie posesji znajduje się strzeżony parking.

"Bocianówka" to doskonałe miejsce na grilla spędzonego w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Na życzenie organizujemy także ogniskowe imprezy integracyjne, przejażdżki bryczką, kuligi a także imprezy tematyczne. Osoby preferujące sporty ekstremalne zachęcamy do zabawy w paintball. Dla turystów, którzy wybiorą spokojniejszą formę wypoczynku polecamy grzybobranie, wycieczki rowerami w stylu retro, wędkowanie.

W naszej "Bocianówce" - wyjątkowym gospodarstwie agroturystycznym gdzie zatrzymał się czas dysponujemy 25 miejscami noclegowymi w stylu retro z unikatowym wyposażeniem, wszystkie z bezprzewodowym dostępem do internetu, większość z łazienkami, wszystkie z telewizją satelitarną oraz barkami herbacianymi.

Wszystkie pokoje mają różny wystrój oraz posiadają swoje nazwy.

Na terenie gospodarstwa dla Państwa wygody i rozrywki zapewniamy mnóstwo atrakcji - miejsce na biesiady, grillowo - ogniskowe imprezy integracyjne, imprezy tematyczne a wszystko to w pięknie zaaranżowanym i zagospodarowanym ogrodzie.

Dla Państwa wygody na terenie posesji znajduje się strzeżony parking.

Posiadamy również wypożyczalnie rowerów w stylu retro. Rowery te umilą pobyt w naszej pięknej okolicy. Polecamy wycieczki rowerowe po mieście oraz zachęcamy do zwiedzania Zamku w Baranowie Sandomierskim słynącego jako "Mały Wawel".

Organizujemy również przejażdżki bryczką po okolicy, a dla miłośników mocnych wrażeń zabawę w paintball. Polecamy staropolskie grzybobranie w okolicznych lasach w okresie jesiennym. Każdy z naszych gości znajdzie tu coś dla siebie.

Zapraszamy.

Krakowska 24 , Baranów Sandomierski (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Usługi
  • Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie