×

Agroturystyka Beskid Niski Kunkowa

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Oferujemy do wynajęcia  samodzielną część stylowego domu z bali drewnianych w Beskidzie Niskim. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym 30m2, przedpokoju 4m2, łazienki 4m2 i tarasu.
Jest przeznaczone dla 3-4 osób.

Koszt wynajmu 120zł-150zł w zależności od ilości osób i terminu. Dodatkowo jest możliwość wynajęcia pokoju 2-osobowego w drugiej części domu ze wspólną łazienką.
Koszt wynajmu 35-50zł od osoby.

Dom położony jest na końcu wsi, na dużej polanie w pięknej, cichej otoczonej górami i lasami okolicy, bezpośrednio przy szlaku rowerowym, gdzie czas całkowicie się zatrzymał. Koło domu leniwie płynie rzeka Przysłup. W najbliższej okolicy jest wiele ciekawych szlaków pieszych, rowerowych. Okoliczne lasy obfitują w grzyby głównie rydze.

W odległości kilku kilometrów jest urocze jezioro Klimkówka, gdzie można oddać się plażowaniu i korzystać ze sportów wodnych. Polecamy uzdrowisko Wysowa, które dysponuje wodami mineralnymi wykorzystywanymi do leczenia schorzeń układu pokarmowego, oddechowego, nerek, anemii.

Można podziwiać piękny Dom Zdrojowy, Pijalnię Wód Mineralnych, pospacerować po urokliwym Parku Zdrojowym. Dla osób lubiących jazdę konną szczególną atrakcją będzie odwiedzenie słynnej stadniny koni Huculskich w pobliskim Gładyszowie.
W odległości 7 km jest Uście Gorlickie, gdzie można zrobić większe zakupy a 15 km jest do Gorlic. Jest to szczególne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Godnymi polecenia są nieistniejące wsie łemkowskie w urokliwych dolinach z pamiątkami po nich w postaci krzyży i kapliczek. Tereny idealnie naddają się na turystykę rowerową.

Charakterystycznym dla tej okolicy jest również szlak drewnianej architektury cerkiewnej.

Serdecznie zapraszamy!!

Kunkowa 70, Kunkowa (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Wypożyczenie łódki, Jazda konna, Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu

Wellness, relaks
  • Basen kryty
Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Usługi
  • Kuchnia, Lodówka

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie