×

AGROTATRY- Dębno

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany, 15 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne "AgroTatry" położone jest w pięknej podhalańskiej miejscowości Dębno, leżącej nad Jeziorem Czorsztyńskim w dorzeczu rzek Białki i Dunajca.

Otaczają nas przepiękne krajobrazy Tatr, Gorc i Pienin kusząc pieszymi wędrówkami lub rowerowymi wycieczkami po leśnych i górskich szlakach.
W naszym sąsiedztwie odwiedzić można również liczne zabytki, od Kościółka klasy zerowej w Dębnie (wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO) po średniowieczne zamki w Czorsztynie i Niedzicy.

Wędkarzy zapraszamy na liczne łowiska obfite w pstrąga i szczupaka, a miłośników jazdy konnej na plenerowe przejażdżki w siodle i powozie. Amatorom żeglarstwa polecamy aktywny wypoczynek na Jeziorze Czorsztyńskim. Główne atrakcje to szkoły windsurfingu, liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego jak również rejsy widokowe statkiem.

Zimą polecamy liczne wyciągi narciarskie o różnych stopniach trudności, organizujemy również kuligi i imprezy sylwestrowe.

Naszym Gościom oferujemy 5 pokoi 2, 3 i 4 osobowych, każdy z osobną łazienką.
Posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię z możliwością zamówienia pełnego wyżywienia. Na terenie posesji znajduje się oświetlony parking, camping i pole namiotowe z toaletą i prysznicem.

Atrakcją dla naszych Gości będzie boisko do siatkówki i babingtona, oświetlona altana z grillem i miejsce na "góralskie watry".

Zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku!

KOŚCIELNA 61 , Dębno (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)