×

AGROCHATKA "U WŁADKA" Muszyna

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje 3 i 4 osobowe, salonik z TV, stołówkę,aneks kuchenny z lodówką oraz salę z kominkiem.

Oferujemy domowe wyżywienie: całodzienne, same obiady lub obiadokolacje według uznania. Większość produktów (mleko, sery, jajka, warzywa) pochodzi z własnego gospodarstwa posiadającego certyfikat gospodarstwa ekologicznego.

Na terenie posesji znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe, a także mini plac dla dzieci (piaskownica, huśtawki, drabinki) altanka, grill.

Istnieje możliwość uczestniczenia w typowych pracach gospodarskich ( np. dojenie krowy, sadzenie ziemniaków, sianokosy itp.)przez co można i poznać tradycyjny model produkcji rolnej.

W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne o zróżnicowanym stopniu trudności, ścieżki rowerowe, źródła wód mineralnych, szlak architektury cerkiewnej i wiele innych atrakcji.

Miłośnicy narciarstwa mają do dyspozycji wyciągi narciarskie w pobliskiej Wierchomli, Piwnicznej i w okolicach Muszyny.

Zwolennicy wędkowania mogą uprawiać swoje hobby w pobliskim Popradzie, a amatorzy grzybobrania mogą przeczesywać rozległe kompleksy leśne w poszukiwaniu borowików (innych grzybów się po prostu nie zbiera).

Żegiestów 63, Muszyna (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie