- W celu podania dokładnych cen prosimy podaj dokładną datę wyjazdu!
- Bez wyżywienia
Najlepsza oferta
Opis obiektu noclegowego
Zapraszamy na magiczne Roztocze. Jeżeli marzycie o ciszy, spokoju, prywatności i chcielibyście spędzić weekend lub kilka dni w domku, z dala od wielkich miast, galerii handlowych, głośnych ulic i smogu, na naszym sosnowo-akacjowym roztoczańskim pagórku, u stóp Puszczy Solskiej, to serdecznie zapraszamy do 3pokoje. To cudowne miejsce dla wszystkich spragnionych odpoczynku w otoczeniu przyrody oraz detoksu od cywilizacji.
3pokoje. To nie jest nocowanie u gospodarza na podwórku, nikt z nas nie mieszka na terenie na stałe, nie nastawiajcie się na luksusy cywilizacji, czekają Was raczej odgłosy lasu, szum drzew, świerszcze. To najbardziej nasłoneczniony region Polski, jodu w powietrzu tyle, co nad Bałtykiem, powietrze czyste, tłumów i korków brak. Możecie wynająć domek lub pokój z własnym zadaszonym tarasem albo pokój z kominkiem i wielkim okrągłym oknem. Drewno do kominków w cenie, parking bezpłatny, każdy domek i pokój z łazienką i aneksem kuchennym. Gdzie to jest? Okolice Zamościa, Zwierzyńca, Krasnobrodu, Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej, miejscowość Oseredek. Romantycznie, rowerowo, rodzinnie - na Roztoczu w 3pokoje możecie spędzać czas dowolnie :)
Oferujemy 2 komfortowe domki z dużymi tarasami wśród drzew, w każdym sypialnia, salon z kominkiem, wyposażona kuchnia i łazienka. Jeden 2 osobowy, drugi 4 osobowy. Z domków widok na dziki staw i las.
Oferujemy 3 pokoje, każdy z osobnym wejściem, każdy z łazienką z prysznicem oraz wyposażoną kuchnią (kuchenka, lodówka, czajnik, naczynia, sztućce). Dla każdego gościa mamy świeżo pościelone łóżko oraz puszyste ręczniki.
1 pokój jest 2-osobowy (pokój z kozą, kuchnia, łazienka, tv)
2 pokój jest 2-3-osobowy (dwa pokoje, w jednym kominek, kuchnia, łazienka, tv)
3 pokój jest 2-osobowy z tarasem (pokój, kuchnia, łazienka, taras, tv)
Znajdujemy się we wsi Oseredek, w gminie Susiec. Wieś Oseredek położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej, dokładnie w geograficznym środku Roztocza, w połowie drogi między Kraśnikiem a Lwowem. Nasza lokalizacja to wielka działka na pagórku, porośnięta sosnami i akacjami, granicząca z dzikim stawem i lasem. Znajdujemy się na uboczu wioski, ok 300 m od głównej drogi - dojazd drogą utwardzoną. Na naszym terenie znajduje się domek z trzema oddzielnymi pokojami oraz stary drewniany budynek Szkoły Podstawowej, która wybudowana została w 1939 roku i od kilku lat jest już zamknięta. Na terenie działki nikt nie mieszka na stałe. Najbliższy dom mieszkalny ok 300 m.
Zapraszamy amatorów pieszych wycieczek - Puszcza Solska sprzyja wędrówkom, w pobliżu znajdują się Rezerwat nad Tanwią oraz Rezerwat Czartowe Pole. Ugościmy rowerzystów - obok nas przebiega wiele szlaków rowerowych, największy z nich to Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Polecamy wypoczynek połączony z grzybobraniem, wystarczy wyjść z pokoju i już można znaleźć prawdziwki. Jeżeli chcecie odpocząć sami lub z dziećmi, to dookoła jest mnóstwo zieleni, odwiedzają nas sarny, zające, nad nami przelatują czaple i bociany. Jeżeli kochacie fotografować, to widoków nie zabraknie. No i niebo w nocy - nigdzie nie zobaczycie tylu gwiazd:)
Szlaki turystyczne: bezpośrednio koło nas Szlak Krawędziowy, 300 m Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, dalej Szlak Szumów, Szlak Południowy, Szlak Walk Partyzanckich, Centralny Szlak Roztocza, Roztoczański Szlak Rowerowy, Dookoła Gminy Susiec
Ciekawe miejsca w okolicy:
- Rezerwat nad Tanwią
- Rezerwat Czartowe Pole
- Zalew w Majdanie Sopockim
- Rezerwat Nowiny- Kamieniołom w Nowinach
- Wzgórze Kościółek
- Zamczysko
- Wzgórze Wapielnia
- Kościół w Łosińcu
- Kamieniołom w Józefowie
- Kościół i Kaplice w Górecku Kościelnym
- Kościół na wodzie w Zwierzyńcu
- Kościół i kaplice w Krasnobrodzie
- Rynek Starego Miasta Zamość
- Muzeum Miejsce Pamięci w Bełżcu- Cerkiew w Radrużu
Zakwaterowanie/wykwaterowanie: od 15:00 do 11:00
Do dyspozycji gości:
Zadaszona wiata z grillem, Boisko do gry, Miejsce na ognisko, w pokojach kominek lub taras, w Domkach kominek i taras
Dla zmotoryzowanych:
Parking (w cenie)
Atrakcje dla dzieci:
Plac zabaw dla dzieci (Huśtawka)
Dla gości ze zwierzętami: Nie przyjmujemy ze zwierzętami
3pokoje - domki na Roztoczu - informacje o pokojach - informacje o pokojach
- W celu podania dokładnych cen prosimy podaj dokładną datę wyjazdu!
Udogodnienia obiektu
-
Możliwość parkowania
Parkowanie: Własny parking (darmowe, 8 szt)
-
WIFI, Internet
-
Wypożyczalnia rowerów (w odległości 5 km), Turystyczne możliwości (w odległości 5 km), Narciarstwo (w odległości 20 km)
-
Przechowalnia rowerów, Ogród, Altanka
-
Dostępny kominek, Możliwość skorzystania z grilla
-
Przenośne łóżeczko, Łóżeczko dla dziecka, Krzesło do karmienia dziecka
-
Kuchnia, Lodówka
Ważne informacje
Miejscowości w okolicy
- Huta Różaniecka (2)
- Wólka Łosiniecka (1)
- Ciotusza Stara (1)
- Pary (1)
- Ruda Różaniecka (2)
- Narol (3)
- Krasnobród (35)
- Rogóźno (1)
- Hutki (7)
- Tomaszów Lubelski (3)
- Łukawica (1)
- Adamów (2)
- Cieszanów (1)
- Guciów (1)
- Górno (1)
- Huta Lubycka (1)
- Aleksandrów (2)
- Zatyle (1)
- Obrocz (3)
- Zwierzyniec (25)
- Horyniec-Zdrój (10)
- Tereszpol Zaorenda (2)
- Lubaczów (1)
- Dziewięcierz (1)
- Brodziaki (1)
- Gliny (1)
- Tarnogród (1)
- Lipowiec (1)
- Zamość (30)
- Szczebrzeszyn (3)