×

"Stary Młyn" Hotel & Karczma Koziegłowy

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Hotel & Karczma "STARY MŁYN" to nowy, drewniany obiekt o wysokim standardzie, położony na jurze Krakowsko–Częstochowskiej w miejscowości Koziegłowy, bezpośrednio przy trasie DK 1 Katowice-Warszawa.

Dla naszych strudzonych gości oddajemy do dyspozycji komfortowo wyposażone i klimatyzowane pokoje. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem, telewizor, internet, telefon. Możemy jednocześnie przenocować do 70 osób.
W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

Zapraszamy do klimatycznych wnętrz karczmy w stylu góralskim, w której serwujemy dania kuchni staropolskiej. Posiadamy dużą przestronną salę z kamiennym kominkiem, stylowy bar przy którym znajduje się grill. Każdy gość przy miłej, fachowej obsłudze spokojnie posili się na dalszą drogę.

W całym obiekcie jest dostęp do bezprzewodowego internetu, a w trosce o bezpieczeństwo Naszych gości, cały obiekt oraz parking jest monitorowany.

W naszym kompleksie organizujemy wesela, bankiety, przyjęcia okolicznościowe (chrzty, komunie...), imprezy integracyjne. Przyjmiemy do 200 osób w klimatyzowanej sali zapewniając miłą, profesjonalną i dyskretną obsługę oraz wykwintną, tradycyjną kuchnię.

Możemy również przyjąć do 100 osób na szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe.
W wydzielonym, niekrępującym miejscu zapewniamy ekran, rzutnik multimedialny oraz nagłośnienie.

Oferujemy doskonałą kuchnię i miłą atmosferę.

Karczma otwarta jest od 6.00 do 24.00

Częstochowska 66, Koziegłowy (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie