×

Ośrodek Wypoczynkowy "Magdalena" Świeradów-Zdrój

Zapytaj o cenę i dostępność
od 86 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie miasta i kurortu Świeradów-Zdrój, w bardzo spokojnej okolicy, u podnóża Sępięj Góry w otoczeniu lasów świerkowych z pięknymi widokami na Stóg Izerski, Zajęcznik oraz Dolinę Kwisy. Lokalizacja Ośrodka zapewnia pożądaną dziś ciszę i spokój oraz kojące, malownicze i przestrzenne widoki wokół
jego rozległego terenu.

Obecnie dysponujemy kilkoma pokojami dwuosobowymi z możliwością łączenia ich w dwupokojowe apartmenty oraz czteroosobowym studio z własnym podjazdem i tarasem na jedym poziomie. Większość z nich posiada autonomiczne w pełni wyposażone aneksy kuchenne. W każdym z pokojów jest telewizor, toaletka i biurko do pracy. Obiekt ma niezależną klatkę schodową z dwupoziomowym wejściem. Teren wokół obiektu, podjazdy i parkingi są dozorowane elektronicznie.

W ofercie posiadamy również Domek całoroczny "Waga". Domek posiada własny taras i płaską, półkową przestrzeń rekreacyjno - widokową z miejscem na grila i ognisko do biesiadowania oraz drewutnię z narzędziami do koszenia trawników, cięcia drewna, i innych prac (dla szukających tego typu wrażeń) a także odrębny dojazd i parking dozorowany całodobowo oraz zewnętrzne oświetlenie jego terenu. Na powierzchni użytkowej domku wydzielono dwa odrebne pomieszczenia (sypialnię i salonik) z dostępem do łazienki przez łączący je przedpokój. Łazienka z prysznicem termicznym i pralką automatyczną.
Sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, garderobą, biurkiem, stolikiem i telewizorem oraz dostepem do internetu (sieć WIFI Magdalena). Salonik z wypoczynkiem skórzanym (dwuosobowe spanie po rozłożeniu), kominkiem, aneksem kuchennym i telewizorem oraz dostępem do internetu (WIFI). Do dyspozycji gości sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy) i wszystko to w cenie. Zestaw powitalny, kawa, herbata, słodycze. Całość polecana szczególnie rodzicom z dziećmi lub parom spędzającym wspólne weekendy.

Wiejska, Świeradów-Zdrój (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie