×

Mały Dwór z XVI -dom z duszą/okolice Świebodzina Skąpe

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do odrestaurowanego dworku "Mały Dwór" z XVI wieku mieszczącego się w Pałcku w pobliżu miejscowości wypoczynkowej w Niesulicach nad jeziorem Niesłysz na pojezierzu lubuskim przy trasie numer 277 na granicy powiatu świebodzińskiego i zielonogórskiego, w odległości 10 km od Sulechowa i 15 km od Świebodzina.

"Mały Dwór" dysponuje 2 salami biesiadnymi, gdzie w miłej atmosferze mogą odbywać się wszelkie spotkania towarzyskie, rodzinne a także rozmowy biznesowe i wykłady.

Nasi Klienci znajdą tu bogatą ofertę pokojów: z łazienką, bez łazienki, apartament. Dom dysponuje 6 pokojami, 4 łazienkami i wyposażoną kuchnią. Pokoje są nowe, ładne i zadbane.

Na terenie posesji znajduje się parking. W budynku mieści się również biuro księgowości.

Okolice Pałcka to świetne miejsce na odpoczynek z racji na liczne jeziora (uważane są do najczystszych w Polsce), zieleń oraz przepiękne widoki. W pobliżu powstały
rezerwaty oraz parki przyrody.

Tereny te pod względem turystycznym są bardzo atrakcyjne. Oprócz czystych jezior region ten słynie z lasów z dużą ilością szlaków turystycznych i tras rowerowych. Jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Spacery w lesie, kąpiele w jeziorze, możliwość pływania kajakiem, żaglówką oraz wędkowania to tylko część atrakcji jakie czekają w gminie Skąpe i na Ziemi Lubuskiej. Niedaleko Pałcka leży Zielona Góra stolica województwa , ikona starych budowli i wspaniałego wina .Tutejsza Palmiarnia stanowi atrakcję architektoniczną.

W rejonie, w którym ulokowany jest "Mały Dwór" znajdują się: Ośrodek Jeździecki w Kalsku, pole golfowe w Kalinowie, przystań w Cigacicach nad Odrą, winnice w Górzykowie i Mozowie "Canntina", figura Chrystusa i baseny kryte w Świebodzinie, Zielonej Górze , lotnisko w Babimoście i Przylepie, opactwo cystersów w Jordanowie, Zbór , zamek i mury obronne w Sulechowie, ponadto zabytkowy kościół w Klępsku,  Międzyrzecki Rejon Umocniony - Nietoperek/Mostki .

Palck 59, Skąpe (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Futbol, Bowling, Fitnes, Wypożyczalnia rowerów, Siatkówka, Wypożyczenie łódki, Pole golfowe, Jazda konna, Tenis

Wellness, relaks
  • Basen kryty
  • Basen odkryty
Charakterystyka miejsca
  • Sala Konferencyjna

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Usługi
  • Kuchnia, Lodówka, Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie