×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Muszyna:

Gospodarstwo agroturystyczne Wojkowa Muszyna

Rezerwacje grupowe:
  • Zamek Plaveč 20.9 km
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w odległości 10 km od centrum kurortu narciarskiego – Krynica Zdrój.

Gospodarstwo rozpoczęło działalność w styczniu roku 2011 i powstało z myślą o osobach chcących wypoczywać z dala od zgiełku, a jednocześnie chcących korzystać z możliwości jakie oferują miejscowości uzdrowiskowe (Krynica Zdrój oraz Muszyna). Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, gdyż to właśnie dla nich przygotowano infrastrukturę gospodarstwa.

Naszą dewizą jest zapewnienie jak najlepszych warunków dla osób, które pragną w sposób aktywny wypoczywać wśród wspaniałej beskidzkiej przyrody.

Noclegi zapewniamy w całorocznym domu o powierzchni 50m2. Budynek składa się z przedsionka, łazienki, aneksu kuchennego, kominka (parter)  oraz sypialni na piętrze. Niewątpliwą atrakcją, zwłaszcza w chłodne jesienne i zimowe wieczory, jest możliwość spędzania czasu przy kominku, który z powodzeniem ogrzeje cały budynek (dla pełnego bezpieczeństwa zainstalowano 2 czujniki – czujnik dymu oraz czadu angielskiej firmy Kidde).

Dla pełnej wygody przebywających gości budynek jest niezależnie ogrzewany energią elektryczną.
W budynku komfortowo mogą przebywać 4 osoby, a maksymalna liczba osób nie może być większa niż 6 (na parterze znajduje się podwójne łóżko, w sypialni znajdują się 2 podwójne łóżka). W budynku znajduje się telewizja satelitarna.

Uwaga: w budynku nie ma zasięgu GSM i  w przypadku konieczności skorzystania z telefonu należy wyjść w górę gospodarstwa około 50m.

Wojkowa, Muszyna (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

maja. 2021.
p w ś c p s n
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie