×

Agroturystyka Dom na Wzgórzu Ścinawka Dolna

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w dolinie rzeki Ścinawki w miejscowości Ścinawka Dolna w Kotlinie Kłodzkiej, ok 12 km od Kłodzka.

U nas znajdziesz wszelkie atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem, spokój sielskiej wsi oraz pełne grzybów lasy. W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych oraz miejscowości z bogatą historią, które każdy turysta powinien odwiedzić, a także międzynarodowy szlak rowerowy.

Oferujemy Państwu wypoczynek w naszym gospodarstwie położonym w cichej i spokojnej dolinie. Dysponujemy 100 hektarami ziemii, hodujemy świnie, krowy, barany i owce, kury i kaczki, a zatem będą mogli Państwo poznać uroki życia na wsi. Przy gospodarstwie w pięknym ogrodzie urządziliśmy także miejsce do grillowania i wypoczynku na świerzym powietrzu.

Uwaga! Dla większych grup organizujemy również pieczenie barana na ognisku!

W naszym domu czekają na Państwa jasne i komfortowo wyposażone pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z balkonami i z dostępem do łazienki, kuchni.

Goście zmotoryzowani będą mogli pozostawić swoje samochody (lub inne pojazdy) na miejscach postojowych w pobliżu gospodarstwa lub w obrębie ogrodzenia, pod wiatą.

Jeżeli zatem pragniesz miło spędzić czas, wypocząć z dala od zgiełku i hałasu oraz kochasz wypoczywać na łonie natury oraz chłonąć jej uroki, to zapraszamy gorąco!

Ścinawka Dolna 101 , Ścinawka Dolna (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Ścinawka Dolna: