Noclegi.pl Kraje, regiony, województwa
  Noclegi Marklowice

W okolicy


Noclegi Marklowice  

Trasa dojazdu

Gospodarstwo Agroturystyczne "Stajnia na Górce"

Porzeczkowa 18, Marklowice Prześlij zapytanie

Jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym, które znajduje się w Marklowicach w woj. Śląskim. Położone jest tuż obok lasu, tworzony z myślą o ludziach, którzy chcą aktywnie i przyjemnie spędzić czas, cenią sobie rodzinną atmosferę, kochają konie i uroki stajennego życia.
Główną atrakcją są konie i wszystko co z nimi się wiąże. U nas nauczysz się jeździć konno świadomie, żadnego pytania nie pozostawimy bez odpowiedzi. Oderwiesz się od rutyny godzinnych jazd maneżowych "koń za koniem", a zaczniesz z koniem pracować w harmonii, równowadze budując prawdziwą więź i zaufanie. Jest to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu dla Ciebie, rodziny, znajomych i wszystkich innych chcących poznć tajniki jazdy konnej.
Organizujemy również biesiady, rajdy konne, ogniska połączone ze świetną zabawą. Nie zapominamy także o tradycjach: Hubertusy i zawody. Co roku odbywają się u nas dni otwarte, podczas których można zapoznać się z otoczeniem i naszymi końmi.
Dla urozmaicenia pobytu oferujemy możliwość skorzystania z rowerów, rykszy przypinanej do roweru polecanej dla małych dzieci, baseniku dla dzieci, dużego basenu o śr. 5 metrów dla starszych, placu zabaw (piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki).

Więcej informacji na stronie wwwCentrum
~ 0 km Centrum
Dworzec PKP
~3.27 km Radlin Obszary
~4.52 km Radlin Marcel
Ulice w pobliżu
Jadąc lub idąc do nas zwróć uwagę na ulice: Stawowa, Widokowa, Rolnicza, Spokojna, Wąska, Okrężna, Rzemieślnicza, Bukowa, ... oznacza to, że jesteś już blisko.pokaż atrakcje okolic »

Na terenie obiektu: Basen odkryty, Jazda konna, Parking, Plac zabaw dla dzieci, Wypożyczalnia rowerów
Języki: Mówimy po polsku
Zapytanie

Data zameldowania:

Data wymeldowania:Twoje zapytanie przesyłane jest bezpośrednio do obiektu.

Liczba osób:

Liczba pokoi:

Uwagi:

Podczas rozmowy prosimy powołać się na serwis noclegi.pl

 5357*****
pokaż pełny numer

 
Biuletyn okazji noclegowych

dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach i nowościach