Noclegi.pl Kraje, regiony, województwa
  Noclegi Osie

W okolicy


Noclegi Osie  

Trasa dojazdu

Borowa Dolina

Brzeziny 41, Osie Prześlij zapytanie

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich marzących o odpoczynku i przeżyciu niezapomnianych chwil w Borach Tucholskich. Posiadamy profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i bajeczne krajobrazy.


Siedlisko położone jest w malowniczej okolicy w pobliżu jaru Sobińskiej Strugi. Wokół rozciągają się lasy kompleksu promocyjnego pośród zróżnicowanego terenu z licznymi rezerwatami i pomnikami przyrody. Wzdłuż jaru ciekawe ekspozycje widokowe. W pobliżu malownicze zbiorniki zaporowe na rzece Wdzie.


Budynek gospodarczy o grubych murach wsparty o skarpę stanowi element tradycyjnego budownictwa z przeznaczeniem do adaptacji na cele usługowe. Parter wbudowany w stare, okazałe mury służyć będzie jako zaplecze magazynowe i pomocnicze. Dalej znajduje się siłownia, sauna, solarium z pomieszczeniami pomocniczymi. Poddasze przeznacza się na pokoje gościnne z łazienkami i hol pełniący role klubu. Wszystkie pokoje poddasza otwarte są na obszerny taras oparty o skarpę i dostępny od strony zewnętrznej. Poddasze powiązane z parterem dobudowaną krytą klatką schodową dostępną z obszernego podcienia.
Odległości:3 km - stacje paliwowe   
3 km - bank i bankomaty
4 km - kościół
4 km - miasto   

Więcej informacji na stronie wwwCentrum
~ 4.48 km Centrum
Dworzec PKP
~3.81 km Osie
~2.94 km Kwiatki
Ulice w pobliżu
Jadąc lub idąc do nas zwróć uwagę na ulice: Kopernika, Kochanowskiego, Kościelna, Mickiewicza, Nowy Świat, Rynek, Kamienna, Prusa, ... oznacza to, że jesteś już blisko.pokaż atrakcje okolic »

Języki: Mówimy po polsku
Zapytanie

Data zameldowania:

Data wymeldowania:Twoje zapytanie przesyłane jest bezpośrednio do obiektu.

Liczba osób:

Liczba pokoi:

Uwagi:

Podczas rozmowy prosimy powołać się na serwis noclegi.pl

 5233*****
pokaż pełny numer

 

Polecane obiekty

  • Domek u Joanny

    • Osie, Bory Tucholskie
    • (4)
    • 100-100

    Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym nowo otwartym domku wypoczynkowym w sercu Borów Tucholskich. Oferujemy ciszę, spokój oraz malownicze krajobrazy. Wspaniała oferta dla grzybiarzy, wędkarzy
Biuletyn okazji noclegowych

dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach i nowościach