Noclegi.pl Kraje, regiony, województwa
  Noclegi Osie

Podobne w okolicy


Noclegi Osie  

Trasa dojazdu

Borowa Dolina

Brzeziny 41, Osie Prześlij zapytanie

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich marzących o odpoczynku i przeżyciu niezapomnianych chwil w Borach Tucholskich. Posiadamy profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i bajeczne krajobrazy. Siedlisko położone jest w malowniczej okolicy w pobliżu jaru Sobińskiej Strugi. Wokół rozciągają się lasy kompleksu promocyjnego pośród zróżnicowanego terenu z licznymi rezerwatami i pomnikami przyrody. Wzdłuż jaru ciekawe ekspozycje widokowe. W pobliżu malownicze zbiorniki zaporowe na rzece Wdzie. Budynek gospodarczy o grubych murach wsparty o skarpę stanowi element tradycyjnego budownictwa z przeznaczeniem do adaptacji na cele usługowe. Parter wbudowany w stare, okazałe mury służyć będzie jako zaplecze magazynowe i pomocnicze. Dalej znajduje się siłownia, sauna, solarium z pomieszczeniami pomocniczymi. Poddasze przeznacza się na pokoje gościnne z łazienkami i hol pełniący role klubu. Wszystkie pokoje poddasza otwarte są na obszerny taras oparty o skarpę i dostępny od strony zewnętrznej. Poddasze powiązane z parterem dobudowaną krytą klatką schodową dostępną z obszernego podcienia. Odległości: 3 km - stacje paliwowe    3 km - bank i bankomaty 4 km - kościół 4 km - miasto    2 km - rzeka

Więcej informacji na stronie wwwCentrum
~ 4.48 km Centrum
Dworzec PKP
~3.81 km Osie
~2.94 km Kwiatki
Ulice w pobliżu
Jadąc lub idąc do nas zwróć uwagę na ulice: Kopernika, Kochanowskiego, Kościelna, Mickiewicza, Nowy Świat, Rynek, Kamienna, Prusa, ... oznacza to, że jesteś już blisko.pokaż atrakcje okolic »

Języki: Mówimy po polsku
Zapytanie

Data zameldowania:

Data wymeldowania:Twoje zapytanie przesyłane jest bezpośrednio do obiektu.

Ilość osób:

Pokoje:

Uwagi:

Podczas rozmowy prosimy powołać się na serwis noclegi.pl

 5233*****
pokaż pełny numer

 

Polecane obiekty

 • Green Hostel

  • Toruń, Kujawy
  • (1)
  • 45-50 PLN

  Green Hostel Toruń Green Hostel znajduje się w samym centrum Torunia. W swojej ofercie posiadamy pokoje 2,3 i 4 osobowe z TV.

 • Willa Maksymilian Bed and Breakfast to spanie ze śniadaniem w SUPER CENIE !!

  • Bydgoszcz, Kujawy
  • 50-185

  Willa Maksymilian to spanie i obfite śniadanie w SUPER CENIE !!! 10 pokoi z łazienkami, TV, minibar, WiFi, Parking, zaledwie 3,5 km od miasta. Gwarantowany odpoczynek ZAPRASZAMY!

 • Apartament

  • Ciechocinek, Kujawy
  • 35-45

  Apartament w centrum Ciechocinka.
Biuletyn okazji noclegowych

dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach i nowościach