Noclegi.pl Kraje, regiony, województwa
  Noclegi Bydgoszcz

W okolicy


Noclegi Bydgoszcz  

Trasa dojazdu

Belma Hotel

Łochowska 69, Bydgoszcz

Oferujemy gościom 21 pokoi w standardzie hotelowym, w tym: - pięć pokoi dwu osobowych - czternaście trzy osobowych - dwa cztero osobowe Wpokojach tego typu znajdują się łóżka pojedyncze. Goście mogą korzystać ze specjalnie przygotowanego dla nich aneksu kuchennego znajdującego się na I pietrze. W hotelu oferujemy naszym gościom komfortowe warunki pracy i wypoczynku. Przygotowaliśmy dla Państwa luksusowe. przestronne pokoje. Słoneczna, jasna kolorystyka wnętrz nadaje niepowtarzalną, domową atmosferę.Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w lampki nocne, stoliki, krzesła, telewizory, radiobudziki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z pełnym wyposażeniem (środki czystości typu papier toaletowy, mydło, ręcznik). Ponadto w apartamentach znajdują się suszarki, W pokojach znajdują się domofony. Należy wspomnieć także, że w zależności od pory roku obiekt dostosowany jest do warunków pogodowych.

Więcej informacji na stronie wwwCentrum
~ 7.28 km Centrum
Dworzec PKP
~3.89 km Czyżkówko
~3.82 km Pawłówek
Ulice w pobliżu
Jadąc lub idąc do nas zwróć uwagę na ulice: Łochowska, Łochowska, Diamentowa, Rubinowa, Agatowa, Sicieńska, Olszówkowa, Czeremcha, ... oznacza to, że jesteś już blisko.pokaż atrakcje okolic »

Języki: Mówimy po polsku
Zapytanie

Podczas rozmowy prosimy powołać się na serwis noclegi.pl

 0523******
pokaż pełny numer

 

Polecane obiekty

 • Villa Niva i Pośrednictwo Kwater

  • Ciechocinek, Kujawy
  • 35-60 PLN

  Pragniemy gościć Państwa w kameralnej Villi “NIVA”, gdzie spędzicie pobyt w miłej intymnej domowej atmosferze.

 • Ośrodek Wypoczynkowy JANÓWKA

  • Ciechocinek, Kujawy
  • 85-110

  ZAPRASZAMY Państwa do Naszego Pensjonatu gdzie znajdziecie przestronne, ciepłe, jasne i ładnie umeblowane pokoje z łazienkami, TV, radio na I p. z balkonami, oraz smaczne domowe , całodzienne wyżywi
Biuletyn okazji noclegowych

dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach i nowościach